lydia has logged 15 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
Behind Her Eyes

Behind Her Eyes

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Others

The Others

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Crazies

The Crazies

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Monte Carlo

Monte Carlo

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Vigil

The Vigil

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Anything for Jackson

Anything for Jackson

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
LOL

LOL

2012
×
★★
Read the review Edit this entry