Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Shotgun Wedding

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Darby and the Dead

    ★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • The Invitation

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • American Carnage

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★★

  • Dangerous Liaisons

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★½

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The Royal Treatment

    ★★½

  • Sex Appeal

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Love Is Color Blind

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Cinderella

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Spin

    ★★★½