Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★½

  • 80 for Brady

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • The Apology

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Our Father

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Let the Little Light Shine

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Moonfall

    ½

  • I Didn't See You There

    ★★★★★

  • Sirens

    ★★★½

  • Please Baby Please

    ★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Turn Your Body to the Sun

    ★★★★

  • Children of the Mist

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • Keep the Cameras Rolling: The Pedro Zamora Way

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • REVOLUTION

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★