Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Ancestral

    ★½

  • Umma

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Am I Ok?

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Summering

    ★★★

  • Descendant

    ★★★½

  • Babysitter

    ★★★★½

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★

  • Gentle

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Master

    ★★★★

  • Riotsville, USA

  • Breaking

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Tantura

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Antlers

    ★½

  • New York Ninja

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Family Guy COVID-19 Vaccine Awareness PSA

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★