Sort by
  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Countdown

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★