• Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★

  • The Dropout

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Death to 2021

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • The Hating Game

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Vince Carter: Legacy

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★