Sort by
  • Sonic the Hedgehog 3

  • Mufasa: The Lion King

    ½

  • Mickey Saves Christmas

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

    ★★★½

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Entergalactic

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Dancing With The Stars: The Pro’s Most Memorable Moments

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Welcome to the Club

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Anamnesis

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • The Valet

    ★★★

  • My Butt Has a Fever

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Morbius

  • Moon Knight

  • The Bubble

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Tall Girl 2

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Home Team

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Something's Coming: West Side Story

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★