Sort by
  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Joy Ride

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Plane

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

  • Uncharted

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½