• Palmer

    ★★★½

  • Home Alone

    ★★★★

  • Alpha

    ★★★½

  • Titane

    ★★½

  • Pineapple Express

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Crank: High Voltage

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • Yellow Submarine

    ★★★★

  • Once Upon a Time in the West

    ★★★½

  • Adventure Time: Islands

    ★★★★

  • And Then There Were None

    ★★★½

  • Hang 'em High

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½