Sort by
  • Sixty Minutes

    ★★★½

  • Guntur Kaaram

    ★★★★

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Salaar

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★½

  • Mast Mein Rehne Ka

    ★★★★½

  • Animal

    ★★★★★

  • Jigarthanda DoubleX

    ★★★★★

  • Vale o Escrito: A Guerra do Jogo do Bicho

  • 12th Fail

    ★★★★½

  • Tiger Nageswara Rao

    ★★★★

  • Bhagavanth Kesari

    ★★★

  • Ghost

    ★★★

  • Leo

    ★★★★

  • Kannur Squad

    ★★★½

  • Skanda

    ★★★★

  • Overhaul

    ½

  • Sly

    ★★★½

  • Mark Antony

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • Miss. Shetty Mr. Polishetty

    ★★★½

  • Jawan

    ★★★★

  • Toby

    ★★★★½

  • RDX: Robert Dony Xavier

    ★★★½

  • Gadar 2

    ★★★½

  • Jailer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★

  • Maaveeran

    ★★★★

  • The White Storm 3: Heaven or Hell

    ★★★½

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Chakravyuham

    ★★

  • Jackson Bazaar Youth

    ★★

  • Fast X

    ★★★★★

  • Ramabanam

    ★★½

  • Pachuvum Athbhuthavilakkum

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Yaathisai

    ★★★½

  • Kisi Ka Bhai... Kisi Ki Jaan

    ★★★½

  • Virupaksha

    ★★½

  • Knights of the Zodiac

    ★½

  • Rudhran

    ★★★

  • Meter

    ★★★½

  • Ravanasura

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

    ★★★

  • Dasara

    ★★★★½

  • Bholaa

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Bagheera

    ★★★★

  • The Romantics

    ★★★

  • Christopher

    ★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Waltair Veerayya

    ★★★★

  • Veera Simha Reddy

    ★★★★½

  • Varisu

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Thunivu

    ★★★★

  • Mumbai Mafia: Police vs the Underworld

    ★★★

  • Dhamaka

    ★★★½

  • Kaapa

    ★★★½

  • Nanpakal Nerathu Mayakkam

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Kooman

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½