Sort by
  • House of Gucci

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Billion Dollar Code

    ★★★½

  • Just Mercy

    ★★½

  • The Shining

    ★★★★½

  • Moonrise Kingdom

    ★★★

  • Ex Machina

    ★★½

  • Everybody's Everything

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Chinese Take-Away

  • Nine Queens

    ★★½

  • Wild Tales

    ★★★★

  • The Swimming Pool

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★½

  • Boogie Nights

    ★★★

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★½