• Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Nadia, Butterfly

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • High Score

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Blue Shell Incident

    ★★★★★

  • Cinema Express

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Revolution and Land

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Lina from Lima

    ★★★★

  • Norte

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Cines de Video

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • Chip

  • The August Virgin

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Whistlers

    ★★★★

  • Song Without a Name

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Pleassure Point

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • So Long, My Son

    ★★★★½

  • Yalda

    ★★★½

  • Monos

    ★★★★½

  • Dirty God

    ★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Lima grita

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Llegaron las Ovejas

    ★★★★★

  • La migración

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

  • Connatural

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Casos Complejos

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

  • Climax

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½