Sort by
  • Argylle

  • Mean Girls

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Wonka

    ★★½

  • Napoleon

  • The Curse

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★★

  • No One Will Save You

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★½

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Fingernails

    ★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Nimona

    ★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

  • Waves of War

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

  • 65

    ★★

  • Mixed by Erry

  • Champions

    ★★

  • Nerdy Prudes Must Die

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania