Sort by
  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Mother

    ★★½

  • Robots

    ½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Beautiful Disaster

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • Clock

  • The Tutor

    ½

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Hypnotic

    ½

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★★

  • The Strays

    ★½

  • At Midnight

    ½

  • Your Place or Mine

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★