Sort by
  • The Descent

    ★★★½

  • Drifting Home

    ★★★½

  • My Father's Secrets

    ★★★½

  • House of 1000 Corpses

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Incantation

    ★★½

  • Fresh

    ★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • The Velvet Queen

    ★★★★

  • Bachelorette Party

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Scream 2

    ★★

  • The Night of the 12th

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • La Haine

    ★★★★½

  • Orphan

    ★★