Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★