Sort by
  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Blondi

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • The Klezmer Project

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Money Exchange

    ★★★

  • The Tangalanga Method

    ★★★½

  • Out of Darkness

    ★★★★

  • Trenque Lauquen

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Hideous

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Phantom Project

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Ahí vienen

    ★½

  • CATO

    ★★★★★

  • The Nights Belong to Monsters

    ★★★★★

  • Finde

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Libertad

    ★★★★

  • The Sacred Spirit

    ★★★★½

  • Vortex

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Chico eléctrico

    ★★★

  • Concert for the Battle of El Tala

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Ninjababy

    ★★★½

  • CODA

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • Monday or Tuesday, Never Sunday

    ★★★

  • Neither Hero Nor Traitor

    ★★

  • Mum, Mum, Mum

    ★★★

  • The Intruder

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

  • 1917

    ★★★

  • The Forest

    ★★★

  • Death Doesn't Exist, and Love Doesn't Either

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • The Sleepwalkers

    ★★★½

  • Babyteeth

    ★★

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Matthias & Maxime

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Brief Story from the Green Planet

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★