Sort by
  • Saw X

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • I'm a Virgo

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Come from Away

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★

  • Death to 2020

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • 24 Hours Homeless in Compton!

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★