Sort by

lubchansky has logged 15 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dredd

Dredd

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Rachel Getting Married

Rachel Getting Married

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mank

Mank

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Mystery Men

Mystery Men

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry