• To All the Boys: Always and Forever

  • Double Dad

  • Holidate

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Tall Girl

    ★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Acrimony

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★

  • Easy A

    ★★★

  • Bring It On: All or Nothing

    ★★★