Sort by

lula has logged 20 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Eternals

Eternals

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tell It to the Bees

Tell It to the Bees

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★
Edit this entry  
09
Black Mirror: Shut Up and Dance

Black Mirror: Shut Up and Dance

2016
×
Edit this entry  
08
Black Mirror: Playtest

Black Mirror: Playtest

2016
×
Edit this entry  
07
Black Mirror: Nosedive

Black Mirror: Nosedive

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Black Mirror: The Waldo Moment

Black Mirror: The Waldo Moment

2013
×
Edit this entry  
06
Black Mirror: White Bear

Black Mirror: White Bear

2013
×
★★★★
Edit this entry  
06
Black Mirror: Be Right Back

Black Mirror: Be Right Back

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Black Mirror: The Entire History of You

Black Mirror: The Entire History of You

2011
×
Edit this entry  
06
Black Mirror: Fifteen Million Merits

Black Mirror: Fifteen Million Merits

2011
×
Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: The National Anthem

Black Mirror: The National Anthem

2011
×
Edit this entry  
05
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Summerland

Summerland

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ava

Ava

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Witches of Eastwick

The Witches of Eastwick

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry