• Black Friday

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Djinn

    ★★½

  • The Resort

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • The Unholy

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★★

  • The Marksman

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Songbird

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Let Him Go

    ★★★★½

  • Spell

    ★★★½

  • Horizon Line

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Held

    ★★★

  • Alone

    ★★½

  • Never Hike Alone in the Snow

    ★★★½

  • Batman: Death in the Family

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Initiation

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Death of Me

    ★★

  • The Call

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Violation

    ★★★½

  • Don't Tell a Soul

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Reckoning

    ★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★★

  • The Silencing

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Toll

    ★★★

  • Force of Nature

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★½

  • The Rental

    ★★★★

  • DC Showcase: Adam Strange

    ★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • Becoming

    ★★★½

  • Arkansas

    ★★★½

  • Survive the Night

    ★★

  • A Secret Love

    ★★★★

  • The Quarry

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★