Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Lou

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Valet

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • The Resort

  • Horror in the High Desert

    ★★★½

  • The Stairs

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Sister of the Groom

    ★★

  • The Call

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Caveat

    ★★½

  • Death of Me

  • Hosts

    ★★½

  • Sightless

    ★★★

  • This Is Paris

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • Ammonite

    ★★½

  • The World to Come

    ★★★½

  • Switched

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Hunted

    ★★

  • My Brother Jordan

  • Host

    ★★★½

  • George Lopez: We'll Do It for Half

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • The Secret: Dare to Dream

    ★★

  • Honeydew

    ★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Alone

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★

  • Amulet

    ★★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Like a Boss

    ★½

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Intrigo: Dear Agnes

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • Climate of the Hunter

    ★★★