beatriz has logged 44 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Master Spy

Master Spy

2016
×
Edit this entry  
17
Admission

Admission

2013
×
Edit this entry  
16
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
Edit this entry  
15
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
Edit this entry  
14
Joy

Joy

2015
×
Edit this entry  
13
Bright

Bright

2017
×
Edit this entry  
10
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
Edit this entry  
09
The King

The King

2019
×
Edit this entry  
08
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Get Smart

Get Smart

2008
×
★★★
Edit this entry  
06
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Edit this entry  
31
Fireproof

Fireproof

2008
×
Edit this entry  
30
Miss Congeniality

Miss Congeniality

2000
×
Edit this entry  
29
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
Edit this entry  
28
The After Party

The After Party

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
La La Land

La La Land

2016
×
Edit this entry  
26
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Bruce Almighty

Bruce Almighty

2003
×
Edit this entry  
23
Cherry

Cherry

2021
×
Edit this entry  
22
Lucy

Lucy

2014
×
★★★
Edit this entry  
21
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
Edit this entry  
20
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Aloha

Aloha

2015
×
Edit this entry  
18
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
Edit this entry  
16
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
The Bronze

The Bronze

2015
×
★★
Edit this entry  
14
The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Enemy

Enemy

2013
×
Edit this entry  
12
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
Edit this entry  
11
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
Edit this entry  
09
The Time Traveler's Wife

The Time Traveler's Wife

2009
×
Edit this entry  
31
Chicago

Chicago

2002
×
Edit this entry  
30
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★
Edit this entry  
29
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Knives Out

Knives Out

2019
×
Edit this entry  
27
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★★
Edit this entry  
26
Cruella

Cruella

2021
×
Edit this entry  
25
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Love & Other Drugs

Love & Other Drugs

2010
×
★★½
Edit this entry  
23
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Edit this entry  
22
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★
Edit this entry  
21
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★
Edit this entry  
20
Demi Lovato: Dancing with the Devil

Demi Lovato: Dancing with the Devil

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★½
Edit this entry