• The Courier

    ★★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Legally Blonde

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • He's All That

    ★★

  • I Give It a Year

    ★★★

  • Stardust

    ★★★★

  • Monte Carlo

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★★

  • The Internship

    ★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Resort to Love

    ★★★

  • The Wedding Planner

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★