• JANET JACKSON.

    ★★★★★

  • No Time to Die

  • Silent Night

  • Cry Macho

  • Swim

    ½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • The Midnight Sky

  • Mank

    ★★★½

  • Hail to the Deadites

  • Honeydew

    ½

  • Something to Remember

    ★★★★½

  • Midsommar

    ½

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★★

  • The Ghost of Peter Sellers

    ★★½

  • The Last Sharknado: It's About Time

  • Brothers

    ★★★★

  • Relaxer

  • Hereditary

    ½

  • A Christmas Prince

    ½

  • The Burden

    ★★★★★

  • Amityville Toybox

    ½

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Spectre

  • Darling

    ★★½

  • 10.0 Earthquake

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★½

  • Bath House

    ★★★★

  • Good Ol' Freda

    ★★★★

  • Under the Skin

    ★★★★★

  • Gravity

    ★★★★

  • A Field in England

    ½

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★★

  • The Comedy

  • Frances Ha

    ★★★½

  • Swimmer

    ★★★★★

  • Grave Encounters

    ★★

  • The Future

    ½

  • Tord and Tord

    ★★★★★

  • I Am Love

    ★★

  • Burn After Reading

    ★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • Frownland

    ★★★★★

  • Casino Royale

    ★★★★★

  • Brokeback Mountain

    ½

  • Grizzly Man

    ★★★★

  • The Matrix Reloaded

  • Far from Heaven

    ★★½

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★★

  • The Royal Tenenbaums

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★★

  • Eyes Wide Shut

    ★½

  • Romance

    ½

  • The Celebration

    ★★★★★

  • L.E.T.H.A.L. Ladies: Return to Savage Beach

    ★★★★★

  • Buffalo '66

    ★★★★★

  • The Devil's Advocate

    ★★★★★

  • Face/Off

    ★★★½

  • Con Air

    ★★★★★

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★★★

  • The Mirror Has Two Faces

    ½

  • The Daytrippers

    ★★★★

  • Fargo

    ★★★★★

  • Showgirls

    ★★★★★

  • Cruel Jaws

    ★½

  • Outbreak

    ★½

  • Safe

    ★★★★★

  • The Birds II: Land's End

    ½

  • Satantango

    ★★★★★

  • Amityville: A New Generation

    ½