Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Spirited

    ★★

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • The Sound of 007

  • Meet Cute

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Pinocchio

    ½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Me Time

    ★½

  • Samaritan

    ★½

  • Mack & Rita

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Jackass Shark Week 2.0

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

  • Lightyear

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Interceptor

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Senior Year

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Memory

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • WWE WrestleMania 38 - Saturday

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

  • Morbius

  • The Bubble

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Facing Nolan

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½