Sort by
  • You People

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Lou

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Deck of Cards

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • The African Desperate

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★★

  • Dashcam

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Our Cinema Ninth Annual Oscar Special

  • Army of the Dead

    ★★

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★½

  • Pleasure

    ★★★★½

  • Censor

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Bloodhound

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Butchers

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Death of Me

    ★★

  • Des

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Bloody Hell

    ★★★★

  • Host

  • Arkansas

    ★★★

  • Honeydew

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Relic

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • White House Farm

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Tailgate

    ★★★★

  • Doctor Sleep

  • Terminator: Dark Fate

  • Mister America

    ★★★★