• Winter Light

    Winter Light

    ★★★½

    Average: 3.58/5
    Alvin: 3.5/5
    Hetfält: 4/5
    Hannes: 3.5
    Simon: 3/5
    Jocce: 4/5
    Hampus: 3.5/5

  • The Maltese Falcon

    The Maltese Falcon

    ★★★½

    Average: 3.25/5
    Alvin: 2/5
    Hetfält: 2.5/5
    Hannes: 3.5/5
    Simon: 3.5/5
    Jocce: 4/5
    Hampus: 4/5

  • Bonnie and Clyde

    Bonnie and Clyde

    ★★★½

    Average: 3.25/5
    Alvin: 2.5/5
    Hetfält: 2.5/5
    Hannes: 3.5/5
    Simon: 3.5/5
    Jocce: 4/5
    Hampus: 3.5/5

  • In My Mother's Skin

    In My Mother's Skin

    ★★

    Average: 1.83/5
    Alvin: 1.5/5
    Hetfält: 1.5/5
    Hannes: 2/5
    Simon: 4/5
    Jocce: 0.5/5
    Hampus: 1.5/5

  • The Night of the Hunter

    The Night of the Hunter

    ★★★★

    Average: 4.16/5
    Alvin: 4.5/5
    Hetfält: 4/5
    Hannes: 4.5/5
    Simon: 3.5/5
    Jocce: 4.5/5
    Hampus: 4/5

  • Do the Right Thing

    Do the Right Thing

    ★★★½

    Average: 3.42/5
    Alvin: 2/5
    Hetfält: 4/5
    Hannes: 4/5
    Simon: 3.5/5
    Jocce: 4/5
    Yngve: 3/5
    Hampus: 3.5/5

  • Hour of the Wolf

    Hour of the Wolf

    ★★★

    Average: 3.14/5
    Alvin: 3.5/5
    Hetfält: 3/5
    Hannes: 3/5
    Simon: 3/5
    Jocce: 3/5
    Yngve: 3/5
    Hampus: 3.5/5

  • Ghostwatch

    Ghostwatch

    ★★★

    Average: 3.214/5
    Alvin: 2/5
    Hetfält: 2.5/5
    Hannes: 3.5/5
    Simon: 3.5/5
    Jocce: 3.5/5
    Yngve: 3.5/5
    Hampus: 4/5

  • Possum

    Possum

    ★★★½

    Average: 3.35/5
    Alvin: 3/5
    Hetfält: 2.5/5
    Hannes: 3/5
    Simon: 4/5
    Jocce: 3.5/5
    Yngve: 3.5/5
    Hampus: 4/5

  • Fear and Loathing in Las Vegas

    Fear and Loathing in Las Vegas

    ★★★

    Average: 3.214/5
    Alvin: 3.5/5
    Hetfält: 3/5
    Hannes: 3/5
    Simon: 3/5
    Jocce: 4/5
    Yngve: 4/5
    Hampus: 2/5

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

    Average: 3.714/5
    Alvin: 3.5/5
    Hetfält: 3.5/5
    Hannes: 3.5/5
    Simon: 4/5
    Jocce: 4/5
    Yngve: 3.5/5
    Hampus: 4/5

  • Her

    Her

    ★★★½

    Average: 3.714/5
    Alvin: 3/5
    Hetfält: 4/5
    Hannes: 3.5/5
    Simon: 3/5
    Jocce: 4.5/5
    Yngve: 3.5/5
    Hampus: 4.5/5