• Tracks on the Asphalt

    ★★★★★

  • Death File: Black

    ★★½

  • Crime Diaries: Night Out

    ★★★

  • Soul in the Eye

    ★★★★½

  • Death Scenes 2

    ★★★★

  • Cheese Head

    ★★½

  • India's Daughter

    ★★★★★

  • The Golden Dream

    ★★★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★★

  • Death Scenes

    ★★★★

  • Zero Day

    ★★★★½

  • Memories of My Father

    ★★

  • Manila in the Claws of Light

    ★★★★★

  • The Dependent

    ★★★★★

  • John Denver Trending

    ★★★★★

  • The Search

    ★½

  • Juan: As if nothing ever happened

    ★★★★½

  • Scabbard Samurai

    ★★★½