Sort by
  • A Million Miles Away

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Ayyad in Riyadh

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Plane

    ½

  • Smile

    ½

  • The Banshees of Inisherin

  • Beast

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Kira & El Gen

    ½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ½

  • Emily the Criminal

    ½

  • Ray Donovan: The Movie

    ★½

  • Last Night in Soho

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ½

  • Jungle Cruise

    ½

  • Till Death

    ½

  • The Tomorrow War

    ½

  • Settlers

    ★★

  • No Sudden Move

    ★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Cliff Walkers

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Cher & the Loneliest Elephant

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Man with the Answers

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ½

  • The Little Things

  • A Stand Worthy of Men

    ★★★½

  • Nichols Canyon Road

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★

  • Batman: Death in the Family

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • The Binge

    ½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • The Book of Sun

    ★★★★

  • Unhinged

    ½

  • The Old Guard

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Extraction

  • The Hunt

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Banker

    ★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Masameer: The Movie

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½