Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Chupa

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ½