Sort by

Laki has logged 19 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★
Edit this entry  
18
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Creed III

Creed III

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★★★
Edit this entry  
17
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Scream

Scream

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Creed III

Creed III

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry