Sort by
  • FORTNITE: The Big Bang

    ★★★★★

  • Leo

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Spiderman: Lotus

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★