Sort by
  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Climax

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★★

  • The One I Love

    ★★★½

  • The Master

    ★★★

  • Buried

    ★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★★

  • Hard Candy

    ★★★

  • La Haine

    ★★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Society