• Tatooine Rhapsody

  • The Duel

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Age of Samurai: Battle for Japan

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Education

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★½

  • Small Axe

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Batman: Death in the Family

  • Soul

    ★★

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★½

  • Rick et Morty vs Genocider

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Irresistible

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • DC Showcase: Adam Strange

  • Scoob!

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • The Mole Agent

    ★★★★

  • Boys State

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★½

  • Frozen II

    ★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★½

  • Black and Blue

    ★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • DC Showcase: Death

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★

  • Mister America

    ★½

  • Primal

    ★★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

  • The Assistant

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★