Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Val

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Exterminate All the Brutes

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½