Sort by
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • V for Vendetta

    ★★★★

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★½

  • Cencoroll

    ★★★½

  • Forrest Gump

    ★★★½

  • Non Non Biyori: Vacation

    ★★★★

  • I Am Legend

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Interesting Ball

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Vice

    ★★★

  • Audible

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Ace Ventura: When Nature Calls

    ★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★