Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Making 1899

    ★★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Thunder

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dashcam

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Maneuvers

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The Windshield Wiper

  • On My Mind

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Queen of Basketball

  • Three Songs for Benazir

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Audible

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • SSSS.DYNAZENON

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Khaite FW21

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Affairs of the Art

  • When We Were Bullies

  • Burrow

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • Two Distant Strangers

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★

  • OPAL

    ★★★★★

  • October Rumbles

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★