Sort by
  • Savage X Fenty Show Vol. 4

    ★★★★

  • Matriarch

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★★

  • Wolf

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★½

  • Superhost

    ★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★

  • We Need to Do Something

    ★★

  • The Beta Test

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

    ★★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★

  • The Killing of Two Lovers

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★½

  • Savage X Fenty Show

    ★★★★½

  • Synchronic

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Head Count

    ★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Better Watch Out

    ★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★★

  • Are We Not Cats

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • The Visit

    ★★★

  • Ex Machina

    ★★★★★