Sort by
  • The Devil on Trial

    ★★★

  • The Puppetman

    ★★½

  • Dark Harvest

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Oracle

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Reptile

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Mask Girl

    ★★★★

  • Deliver Us

    ★★★½

  • River Wild

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Murdercise

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Bad Things

    ★★½

  • The Crowded Room

    ★★★★

  • The Curious Case of Natalia Grace

    ★★★

  • About My Father

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Organ Trail

    ★★★½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • Tin & Tina

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • From Black

    ★★

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Appendage

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Reality

    ★★★★

  • The Strays

    ★★★

  • Nate Bargatze: Hello World

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Apology

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Last Manhunt

    ★★½

  • Spirited

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★