Sort by

logan has logged 28 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Big Short

The Big Short

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Vice

Vice

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Aquaman

Aquaman

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
mid90s

mid90s

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
Read the review Edit this entry  
16
Widows

Widows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry