Sort by
  • Dumb Money

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Chevalier

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Palm Springs

  • Knives Out

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Creed

    ★★★½

  • Sleeping with Other People

    ★★★★

  • American Hustle

    ★★★½

  • Stuck in Love

  • Frances Ha

    ★★★★

  • The Proposal

  • He's Just Not That Into You

  • 27 Dresses

  • The Holiday

    ★★★★½

  • Hitch

  • How to Lose a Guy in 10 Days

  • Bridget Jones's Diary

  • Notting Hill

    ★★★½

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★½