• Hustle

    ★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Still Life

    ★★★★★

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Contractor

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • The Battle at Lake Changjin II

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Red Notice

  • One Shot

    ★★★

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

  • New York Ninja

    ★★★

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Dashcam

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Raging Fire

    ★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • In the Heights

  • The Misfits

  • Out of Death

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Cliff Walkers

    ★★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★