Sort by
  • Best. Christmas. Ever!

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Old Dads

    ★★★

  • Disco Inferno

    ★½

  • Flashback

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★½

  • Expend4bles

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • The Monkey King

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • The Black Demon

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • The Tutor

    ★½

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Die Hart

    ★★½