• Joker

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Batman Forever

    ★★★★½

  • Batman & Robin

    ★★★★★

  • Batman Returns

    ★★★★★

  • Rush Hour 3

    ★★★

  • Rush Hour 2

    ★★★

  • 300

    ★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★½

  • The Matrix Reloaded

    ★★★

  • Speed

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★★