The mans has logged 12 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Unforgiven

Unforgiven

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Penis

Penis

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Grapefruit

Grapefruit

2003
×
Read the review Edit this entry  
24
Gotti

Gotti

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gotti

Gotti

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry