Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • A Picture of Her

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Married by Mistake

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Perfect Addiction

    ½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★★★

  • Luckless in Love

    ½

  • Missing

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • A Prince in Paradise

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • State of Alabama vs. Brittany Smith

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hellhole

    ★★

  • Star-Crossed Romance

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • About Fate

    ★★★

  • Barbarian

    ★½

  • After Ever Happy

    ½

  • Purple Hearts

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • The Princess and the Bodyguard

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • A Royal Seaside Romance

    ½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Sneakerella

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Requin

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½