Sort by
  • Sleepaway Camp

    ★★★★

  • Sleepaway Camp II: Unhappy Campers

    ★★★½

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • Unhuman

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Hostel: Part II

    ★★★★

  • Hostel

    ★★★

  • A Stalker in the House

    ½

  • Mayhem

    ★★★½

  • The Eye

    ★★★

  • mother!

    ★★★½

  • A House on the Bayou

    ★★★½

  • Twilight

    ★★★★★

  • Hollow Man

    ★★★½

  • Christine

    ★★★★

  • Dead End

    ★★★

  • 247°F

    ★★★