LimpBizkitVEVO has logged 17 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ghost World

Ghost World

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Punk Rock Holocaust

Punk Rock Holocaust

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Snakes on a Plane

Snakes on a Plane

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Monkeybone

Monkeybone

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Teacher's Pet

Teacher's Pet

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
To Write Love on Her Arms

To Write Love on Her Arms

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
You Are Alone

You Are Alone

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Alien

Alien

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dude, You Need to Stop Dancing

Dude, You Need to Stop Dancing

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Powerpuff Girls Movie

The Powerpuff Girls Movie

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry